Засіб для видалення накипу та іржі Антинакипін, 50г , Антинакипин, Антинакипін
You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

The customization tool allows you to make color changes in your theme

  •  
  •  
  •  
  •  

Засіб для видалення накипу та іржі Антинакипін, 50г

  • Торговые марки Remplast
  • Модель: Засіб для видалення накипу та іржі Антинакипін, 50г
  • Наличие: Есть в наличии

630.00 грн

1 ящик - 90шт.

1 шт. - 7грн.Універсальний засіб для видалення накипу та іржі. Видаляє будь-які відкладення з тенів пральних машин, стінок чайників та кавоварок. Повністю очищує нагрівальні елементи, розчиняє накип без залишку, покращує роботу побутової техніки.
Засоб застосування: висипати вміст пакету в посуд, який потребує видалення накипу, залити водою та довести до кипіння. Якщо є складні забруднення залишити засіб у посудині на 1 годину. Після обробки посуду необхідно прокип’ятити 2 рази та промити ретельно проточною водою.
Чистка пральних машин: вміст пакету висипати до барабану пральної машини та увімкнути на повний цикл прання на максимальній температурі, без попереднього замочування. Перед обробкою ознайомтесь з інструкцією до експлуатації вашої пральної машини.
Засоби безпеки: Берегти від дітей! Засіб містить кислоту. У разі потрапляння засобу в очі – промити великою кількістю води та звернутися до лікаря. Засіб не є токсичним. Зберігати подалі від харчових продуктів, в сухому та темному місті. При температурі від -20С до +50С, подалі від нагрівальних приладів і прямих сонячних променів.

Виробник: ТМ "SNOWTER", Україна, м. Харків

Написать отзыв

Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.
    Плохо           Хорошо

Засіб для видалення накипу та іржі Антинакипін, 50г, анти, накип, кислота, 50г,